Kilka słów o mnie...:)

Mam na imię Magda i jestem szczęśliwą opiekunką 4 królików: Mimi, Mańka, Buni i Melmana. Swoją przygodę z królikami, zaczęłam na poważnie w 2017 r., kiedy pod mój dach trafiła Mimi. Niedługo po jej pojawieniu się, postanowiłam zacząć działać w temacie prawidłowej opieki pod nazwą "Uszatkowe rady" i kontynuuję swoją przygodę z blogiem i innymi portalami aż do dziś. Stworzyłam także serię gadżetów dla prawdziwych króliczych pasjonatów.  Z dostępnymi produktami możesz zapoznać się w moim sklepie internetowym.

Na moim blogu znajdziesz wiele przydatnych zagadnień dotyczących opieki nad królikami, ale również nieco luźniejsze wpisy. Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie treści, ułatwią Ci opiekę nad Tymi cudownymi zwierzakami. 

Pomogę w żywieniu Twojego królika, ale również w innych kwestiach np. związanych z kastracją królika, opieką nad królikiem czy przybliżając ciekawostki ze świata zajęczaków.

Dowiesz się również jaka klatka jest odpowiednia dla Twojego królika, ale także jak na codzień zajmować się swoim królikiem hodowlanym  lub miniaturowym.
348 wyświetlenia2 komentarz

POMOC W SPRAWACH KRÓLICZYCH:

USZATKOWE.RADY@GMAIL.COM
 

©Uszatkowe Rady
UR Magdalena Kępisty 
ul. Czarnieckiego 38/2
25-132 Kielce
tel.: 668-278-979
 sklep.uszatkowerady@gmail.com
NIP: 9592033988
Numer weterynaryjny: PL2661023p
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna
  • YouTube Ikona społeczna